Öğrenci Servis Hizmeti
ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI


 
Eğitimli şoför ve hostes kadrosu, konforlu ve üst düzey güvenlikli araçlar ile 2002’den bu yana birçok devlet ve özel öğrenim kurumlarına hizmet vermekte ve TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ taşıdığımızın bilincindeyiz.

​​
Bu bağlamda firmamız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyüklerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Piskoteknik, SRC belgeleri tam, işinde profesyonel, denetim ve oryantasyondan geçmiş, sağlıklı, güvenilir sürücü kadrosu ile hizmet vermekteyiz.

Servis araçlarımız; Firmamızda çalışan tüm servis araçları ve sürücüleri, 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartlara haiz ayrıca Bütün araçlarımızın koltuk ferdi kaza sigortaları ile sigortalanmış ve DÜNYA ambulans hizmetleri üyesidir.

Rehber Personel (Hostes); Valiliğin belirlediği standartlarda, işinde tecrübeli, annelik duygusu bilinci içinde, savcılık kayıtları ve sağlık raporları alınmış, güler yüzlü, işinde uzman kişilerdir. Her ay firmamız bünyesinde gerçekleştirilen eğitimlere katılmaları zorunludur.

  
1737 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın